FB  Newsfeed  Youtube

Carian

Nama Pegawai
Bahagian
Unit
  Reset


Nama Jawatan Unit samb. Emel@moh.gov.my
Dr Shreema A/P Rasiah Pegawai Kesihatan Daerah, Pakar Perubatan Kesihatan Awam Bahagian Pengurusan 03 6120 7601 / 211 drshreema@moh.gov.my
Dr Zuzana Bt Selamat Pegawai Perubatan Bahagian Pengurusan 03 6120 7601 / 228 dr_zanamd@moh.gov.my
Dr Siti Zakiah Bt Mesbah Pegawai Perubatan Bahagian Pengurusan 03 6120 7601 / drsiti.zakiah@moh.gov.my
En Hasharuddin B Yeop Ismail Pegawai Sains Kaji Serangga Unit Entomologi 03 6120 7601 / 218
Pn Muna Nadirah Bt Sariff Pegawai Sains Kaji Serangga Unit Entomologi 03 6120 7601 / 218
En Shahrul Nurshafiq B Adsl Kamarul Azmey Pegawai Pendidikan Kesihatan Bahagian Promosi 03 6120 7601 / 239 shahrulshafiq@moh.gov.my
Pn Nur Farhana Bt Mohd Saadon Pegawai Teknologi Makanan Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan 03 6120 7601 / 221 farhanasaadon@moh.gov.my
Pn Siti Fatimah Bt Uyob Pegawai Teknologi Makanan Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan 03 6120 7601 / 221 fatimah.uyop@moh.gov.my
Zanafiza Bt Abu Bakar Pegawai Sains Pemakanan Bahagian Pemakanan 03 6120 7601 /
Pn Nor Azimah Bt. Husin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran Bahagian Epidemiologi 03 6120 7601 / 235 ppkp.azimah@moh.gov.my
En Ahmad Tarmize B Ismail Penolong Jurutera Unit Pembangunan 03 6120 7601 / 207 tarmize@moh.gov.my
Pn Wahidah Bt. Mistam Penolong Pegawai Tadbir Bahagian Pengurusan 03 6120 7601 / 202 wahidahmistam@moh.gov.my
Pn Ruziyana Bt. Mohamed Asli Ketua Pembantu Tadbir Unit Pembangunan 03 6120 7601 / 225 ruziyana.mohamed@moh.gov.my
En Zainanor Ahmady B. AZ Ariffin Ketua Pembantu Tadbir Unit Sumber Manusia 03 6120 7601 / 207 zainanor@moh.gov.my
Pn Mokhsom Bt Musa Pembantu Tadbir Kanan Unit Pentadbiran 03 6120 7601 / 231 mokhsom@moh.gov.my
En Mohd Hilmi Bin Suhib Pembantu Tadbir Kanan Unit Kewangan 03 6120 7601 / 210 hilmi.s@moh.gov.my
Pn Azimah Bt Alias Pembantu Tadbir Kanan Unit Pengurusan Aset dan Stor 03 6120 7601 / 209 azimah_alias@moh.gov.my
Pn Norlaila Bt. Kamarudin Pembantu Tadbir Kanan (KUP) Unit Pentadbiran 03 6120 7601 / 230 knorlaila@moh.gov.my
Pn Noor Faezah Bt Mohammed Tamrin Penolong Akauntan Unit Kewangan 03 6120 7601 / 232 noorfaezah@moh.gov.my
Pn Norzarina Bt Muhamad Penolong Akauntan Unit Kewangan 03 6120 7601 / 232 zarina.muhamad@moh.gov.my