FB  Newsfeed  Youtube

Carian

Nama Pegawai
Bahagian
Unit
  Reset


Nama Jawatan Unit samb. Emel@moh.gov.my
Dr Mohammad Nazarudin B Bahari Pegawai Kesihatan Daerah (MOH 1), Pakar Perubatan Kesihatan Awam Bahagian Pengurusan 03 6120 7601 / 203 dr_nazar@moh.gov.my
Dr Shreema A/P Rasiah Pegawai Kesihatan Daerah (MOH 2), Pakar Perubatan Kesihatan Awam Bahagian Epidemiologi 03 6120 7601 / 211 drshreema@moh.gov.my
Dr Zuzana Bt Selamat Pegawai Perubatan Bahagian Pengurusan 03 6120 7601 / 228 dr_zanamd@moh.gov.my
Dr Ruziyah Bt Omar Pegawai Perubatan Unit Vektor 03 6120 7601 / 212 dr.ruziyah@moh.gov.my
Dr Siti Zakiah Bt Mesbah Pegawai Perubatan Bahagian Pengurusan 03 6120 7601 /
Pn Zainon Bt Abudin Pegawai Farmasi Bahagian Pembangunan Kesihatan Keluarga 03 6120 7601 / zainon.abudin@moh.gov.my
En Hasharuddin B Yeop Ismail Pegawai Sains Kaji Serangga Unit Entomologi 03 6120 7601 / 218
Pn Muna Nadirah Bt Sariff Pegawai Sains Kaji Serangga Unit Entomologi 03 6120 7601 / 218
Pn Aziatul Nureen Bt Abdul Aziz Pegawai Teknologi Makanan Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan 03 6120 7601 / 221 aziatul@moh.gov.my
Pn Nur Farhana Bt Mohd Saadon Pegawai Teknologi Makanan Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan 03 6120 7601 / 221 farhanasaadon@moh.gov.my
Pn Siti Fatimah Bt Uyob Pegawai Teknologi Makanan Bahagian Keselamatan dan Kualiti Makanan 03 6120 7601 / 221 fatimah.uyop@moh.gov.my
Zanafiza Bt Abu Bakar Pegawai Sains Pemakanan Bahagian Pemakanan 03 6120 7601 /
En Mohd Rizal B Rusuli Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran Bahagian Epidemiologi 03 6120 7601 / 235
En Mohd Helmi Bin Zakaria Penolong Jurutera Unit Pembangunan 03 6120 7601 / 207 emizakaria88@moh.gov.my
Pn Wahidah Bt. Mistam Penolong Pegawai Tadbir Bahagian Pengurusan 03 6120 7601 / 202 wahidahmistam@moh.gov.my
Pn Ruziyana Bt. Mohamed Asli Pembantu Tadbir Kanan Unit Pembangunan 03 6120 7601 / 225 ruziyana.mohamed@moh.gov.my
En Zainanor Ahmady B. AZ Ariffin Pembantu Tadbir Kanan Unit Sumber Manusia 03 6120 7601 / 207 zainanor@moh.gov.my
Pn Haliza Binti Mohd. Othman Pembantu Tadbir Kanan Unit Pentadbiran 03 6120 7601 / 231 haliza_othman@moh.gov.my
Pn Norhanum Bt Sahi Pembantu Tadbir Kanan Unit Kewangan 03 6120 7601 / 210 cc_hanum@moh.gov.my
Pn Mariam Bt Hassan Pembantu Tadbir Kanan Unit Pengurusan Aset dan Stor 03 6120 7601 / 208 hmariam@moh.gov.my